EMT ja Elion ühendavad Arvamusfestivali internetti

AF_VUNK

EMT ja Elion toovad Arvamusfestivalile hulganisti kaasaegset ja innovaatilist: ideede levikuks virtuaalmaailmas pannakse püsti kiire wifi-ühendus ja VUNK innovatsioonialal korraldatakse tehno-uuenduste teemalisi arutelusid. Lisaks valmib EMT Live mobiilse rakenduse raames ka päris oma Arvamusfestivali rakendus nutiseadmetele.

EMT ja Elion on kindlad, et festivalist kujuneb vajalik platvorm, kus kohtuvad ühiskonna arengust hoolivad inimesed ning kus võiks arutelude käigus settida ka reaalsed ideed ja värsked mõtted.

„Tahame sarnaselt oma tegevusvaldkonnaga panna ka Arvamusfestivalil õla alla kõigele, mis puudutab innovatsiooni ja uute ideede tekkimist,“ rääkis EMT ja Elioni üritusturunduse- ja partnersuhete juht Heddy Ring. Tema sõnul on heade ideede levikul ja ka edasiarenemisel suur roll mängida just sotsiaalmeedial ja internetil. Seetõttu toovad EMT ja Elion festivalile VUNK Innovatsioonialale ka nobeda wifi-ühenduse ning laadimispunktid.

„Selleks, et arvamused lendu läheks ja saaks laiema kõlapinna, võiksid inimesed ise samuti oma arvamusi jagada. Kui iga inimene säutsub kas või paar-kolm head mõtet, siis need levivad sotsiaalmeedia kaudu päris kaugele,“ arutles Ring ja lubas, et lisaks nutitelefonidele saavad nende juurest uut särtsu ka vanad head nuppudega Nokiad.

EMT ja Elion kutsuvad osalema ka enda korraldatud VUNK-innovatsioonialale, kus püütakse selgusele jõuda, kuidas tagada intellektuaalse omandi kaitse või millised koostöövõimalused oleks idufirmade ja nn vana majanduse suurettevõtete vahel. Samuti tuuakse päevakorda teemad keskkonnainnovatsioonist ja uutest tuultest panganduses.

Ring kinnitab, et kui parajasti plaanipäraseid arutelusid ei toimu, ja telefon või tahvel nende laadimispunktis akut täidab, siis võib julgelt ala korraldajatega telekommunikatsiooni teemadel juttu puhuda. Oodatud on küsimused selle kohta, kuidas töötab NutiTV või mil moel ikkagi saab internet või televisioon nuhvlisse. Kindlasti ollakse valmis tutvustama EMT Live mobiilse rakenduse keskkonda loodud Arvamusfestivali rakendust.

“Kuna kavas on palju huvitavat, siis paberilt plaani jälgides võib mõni oluline arutelu ununeda. Arvamusfestivali jaoks on suur samm edasi mobiilne rakendus, milles saab koostada Minu kava ning nii ei maga osalejad ühtki tähtsat arutelu maha,“ selgitas Heddy Ring. Lisaks on rakenduses ala kaart ning võimalus jälgida arutelude otse-ülekandeid.

Ring plaanib festivalile tulla kogu perega. „Märkasin, et ka lastele on palju tegevust, seega saan ise samal ajal osaleda näiteks digihariduse ala aruteludes. Huvitav tundus ka Terve elu ala,“ sõnas Ring. Viimase nõuandena soovitab ta osalejatel umbes nädal enne arutelu tutvuda EMT Live Arvamusfestivali mobiilse rakendusega, et esmased valikud isiklikku Minu Kavasse kirja panna.

Arvamusfestivali mobiilne rakendus nutiseadmetele on EMT Live rakenduses allalaadimiseks valmis alates 6. augustist. Rakendus valmis koostöös EMT, Motive Digital Studio ja Vatson Digitaliga.

Kogu festivali kavaga saad tutvuda siit: www.arvamusfestival.ee/kava.

Loe kas sellest, kuidas valmis Minu Kava funktsioon ning vii end kurssi, kuidas seda nii nuhvlis kui ka kodulehe kontol kasutada.

Leave a comment