Philly Joe’s Festivaliklubi Vallimäel – Reelika Ranik & Janno Trump Duo

Tagasi kava juurde

Philly Joe's Festivaliklubi Vallimäel - Reelika Ranik & Janno Trump Duo

Ürituse lava: Kultuuriprogramm

Bass + laul on üks põnevamaid ansamblivorme, kuna harmooniapilli puudumine annab muusikale ühest küljest ruumi ja vabadust, samaaegselt suunates oma vahendite piiratuses otsima traditsioonilisemast uusi lahendusi muusika edastamiseks. Muidu bändis põhiliselt vundamenti laduvale bassile esitatakse väljakutse esindada ka teiste instrumentide funktsioone ning lauljalt võetakse alt ära kõik võimalikud vahendid, millele toetuda, ning kistakse mugavustsoonist täiesti välja.
Reelika Ranik on laulja ja vokaalpedagoog, kelle suurimaks armastuseks on traditsiooniline jazzmuusika. Oma muusikalisteks eeskujudeks nimetab lauljatar paljude teiste hulgast Ella Fitzgeraldi ja Chet Bakerit.
Janno Trump on noorema generatsiooni üks hinnatumaid bassiste ja ansamblikaaslaseid, põhiliselt tuntud küll jazzmuusikuna, kuid väga nõutud bändiliige ka kodumaiste popartistide selja taga. Viimase kuue aasta jooksul on ta on olnud eestvedajaks omaenda gruuviorkestrile JT Conception ning pälvinud sellega rohkelt auhindu ja nominatsioone kohalikus jazz-funk skeenes.

Detailid

Arutelu keel: Eesti
Arutelu juht:
Osalejad: Reelika Ranik & Janno Trump Duo
Korraldaja: Philly Joe's Jazz Club

www.phillyjoes.com