Sulge

Paide Teatri brantš

Ürituse lava: Kultuuriprogramm

Aasta on möödas sellest augustikuisest hommikust, kui kogunesime Paide Muusika- ja Teatrimaja lõunaküljele brantši pidama. Mõni veel mäletab, mõnel on vahepeal nii palju uusi mälestusi kogunenud, et möödunud augustikuu tundub juba ilmatuma kaugel ja on neidki, kes möödunud suvel Paide Teatri brantšile ei jõudnud. 
 
Seepärast - korrakem! 
 

Öeldakse, et brantši mõtlesid välja ameeriklased, kes kuke kiremise peale ärgata ei suutnud, aga praemuna tahtsid ikka. Paide Teater kutsub 14. augustil kell 11.00 (üldiselt arvatakse, et kõik arukad kuked on selleks ajaks tõesti kiremise lõpetanud) kõiki Paide Teatri AEDA, et juua tass-kaks-kolm kohvi ja rääkida täpselt sellest, mis parajasti pähe tuleb. 

Miks? Sest Arvamusfestival tähendab Paide Teatri jaoks sünnipäeva. Kolm aastat tiksub täis. Neljas algab. Kuidas edasi? Kuhu edasi? 

Samadele küsimustele otsisime vastust ka kevadise aktsiooniga “33 kõnet”. Ja 14. augusti hommikul tähistame sünnipäeva kõrval raamatu “33 kõnet” valmimist! 

Nagu ikka on kõik oodatud. Alati. Teatrisse on alati kõik oodatud. Kõik need, kes usuvad, et kõik on oodatud. 

Meie keedame kohvi. Teie tooge pirukaid. Ja kooki. Ja taimi, mida võiks aeda istutada. Puid. Põõsaid. Aiapäkapikke. Kui soovite. Kui ei soovi, tulge lihtsalt kohale. Me ootame! 

See ei ole lavastus. 

See on hiline hommikusöök. See on raamatuesitlus. See on sünnipäevapidu.

Oodatud on kõik lauakõned ja kohvitoostid.

Kui kohv on jahtunud ja kõnekogumik esimest korda lehitsetud, on aeg naasta Arvamusfestivali mellu.

_________________

*hiline hommikusöök hommikueine ja lõuna asemel 

Detailid

Arutelu keel: Eesti
Arutelu juht:
Osalejad:
Korraldaja: Paide Teater
info@paideteater.ee
www.paideteater.ee
Link: